Tady je Brtovo
e-mailBrtNovinovník Flashpoint Morrowind Wizardry Ostatky Návštěvník

Morrowind:

[moje]cz Adamantium Armorv1 (266kB soubor)
Úprava oficiálního pluginu Adamantium Armor pro češtinu(30+). Vybraní obchodníci prodávají toto vzácné brnění.
[moje]cz Better Heads(22.1kB soubor + 8.7MB jinde)
Plugin nahradí obličeje a účesy všech postav v Morrowindu. Také umožní s novými obličeji hrát. K fungování je potřeba 8.7MB velký originální plugin Better Heads z Venymora's webpage. Odkaz na jeho stažení je na stránce vpravo nahoře. Po jeho instalaci je potřeba před spuštěním hry odškrtnout anglickou verzi pluginu a zaškrtnout jeho českou verzi cz Better Heads.esp. Tento plugin doporučuju všema dvaceti. :-)
[moje]cz Crystal Vaultv1 (12.3kB soubor)
Úprava pluginu od Soulblindera pro češtinu v30+. Přidá jednu místnost do cechu mágů v Ald-Ruhnu, která může sloužit jako vlastní sídlo -- hranaté sídlo.
[moje]cz čórkav1.0.2 (1.6kB soubor)
Dva pluginy z Thief Experience Overhaul-LD 1.3b pro češtinu(30+). S těmito pluginy není dovednost bezpečnost zbytečná. Upravují náročnost páčení a odpasťování, cenu kouzla otevři a sílu zhruba poloviny pastí ve hře.
[moje]cz Female indoril helmV0.1 (144kB soubor)
Úprava pluginu od Sheikizzy pro češtinu v30+. Přidá do hry dámskou verzi indorilské přilbice.
[moje]cz Female templar cuirassV0.1 (176kB soubor)
Úprava pluginu od Sheikizzy pro češtinu v30+. Přidá do hry dámskou verzi rytířského kyrysu císařského templáře.
[moje]cz Gold Gold!(24.7kB soubor)
Úprava a doplnění pluginu od Jamieho "AltF8" Carlocka pro češtinu(30+). Zlaťáky ve hře získají zlatou barvu.
[moje]cz Ice & Brady's Robe Replacer(5.2kB soubor + 18.5MB jinde)
Plugin přidává do hry dámské verze všech rób. Navíc mění i mužské verze unikatních a očarovaných rouch. K chodu pluginu je ale potřeba 18.5MB velký originální plugin Ice & Brady's Robe Replacer ze stránek CanadianIce & Howndog's Pluggins. Na nich je vlevo odkaz na Male & Female Robe Replacer, kde jsou obrázky pozměněných rób. Z té stránky vede odkaz na stažení samotného pluginu. Po jeho instalaci je potřeba před spuštěním hry odškrtnout anglickou verzi pluginu a zaškrtnout jeho českou verzi cz IceBradyRobeReplacerMW.esp.
[moje]cz Ices_Glass_Cuirassv1 (173kB soubor)
Úprava pluginu od CanadianIce pro češtinu v30+. Přidá do hry dámskou verzi skleněného kyrysu.
[moje]cz IndorilBrneniv1 (0.9kB soubor)
Drobná úprava jednoho dialogu. Pokud je hráč obřadníkem všech tří Domů a Nervarinem a nebo má v Chrámu hodnost alespoň ministrant, tak může beztrestně nosit Indorilskou zbroj.
[moje]cz LeFemm Armorv1 (663kB soubor)
Úprava oficiálního pluginu LeFemm Armor pro češtinu(30+). Vybraní obchodníci prodávají brnění dělané pro ženy.
[moje]cz Master Indexv2.0.0 (33kB soubor)
Překlad oficiálního pluginu Master Index pro češtinu(30+). Po dokončení všech úkolů představeného v calderském cechu kouzelníků umožní teleportaci mezi Calderou a deseti starými pevnostmi.
[moje]cz patchv3.0.0 (19.8kB soubor)
Plugin pro češtinu(31+) opravující následující:
 • 'U jizni zdi' - Kosmetická úprava u několika Elfů v Balmoře. Oprava kritické chyby byla implementována do češtiny. Týká se balmorského úkolu pro Cech zlodějů.
 • 'vrahounsti psanci' - Dá se vyzvednout odměna za zabití Fjola, i bez předchozího zadání úkolu.
 • 'Odirniran' - Milyn Faram se za osvobození odmění tak jak má.
 • 'rozkazy' Caiuse Cossadese - je možno pokračovat v hlavní linii i po prozrazení Addhiranirr výběrčímu. Ačkoli tuto chybu má opravovat oficiální patch, který mimochodem vyšel až někdy kolem vydání prvního datadisku, tak mě pořád úkol po prozrazení číči dokončit nejde.
 • 'povinnosti'; 'arcimag'; greeting1 a greeting5 arcimága Treboniuse - Oprava postupu na arcimága v Cechu mágů a úkolu s vybitím Telvannijců.
 • 'mluvci'; 'postup'; 'ukol' a journal u Telvannijce Aryona - Znemožňuje postoupit v rodu bez stavby vlastní pevnosti.
 • 'Arethan Mandas' - Athyn Sarethi teď v tématu 'Arethan Mandas' prozradí Mandasovu pozici i nečlenu Rodu Redoran. Je to úkol od osvobozené Delyny Mandas.
 • Vymazáno 16 skriptů, 5 NPC a 7 předmětů - to vše bylo určeno čistě jen pro testování a v samotné hře se vůbec nevyskytuje.
 • Opraveny vlastnosti tří předmětů a jednoho magického efektu.
 • Script shrineGhostgate - teď hráči sebere jen tolik soulgemů, kolik má.
 • Úprava podmínek u Voice - Hello podle Thepalovo neoficiálního patche. Zatím je opravena zhruba třetina. Bez této úpravy se ve hře nevyskytnou některé hlášky.
Nejedná se o chyby čestiny, ale původního Morrowindu!
(beta) [moje]Athyn Sarethibeta2 (0.9kB soubor)
Dočasná netestovaná oprava úkolu od Athyna Sarethiho pro češtinu(30+). Pokud je cílová osoba úkolu mrtvá před jeho zadáním, tak se úkol rovnou ukončí. Upravuje téma 'povinnosti'.
(beta) [moje]Athyn Sarethi2beta2 (0.8kB soubor)
Dočasná netestovaná oprava úkolu od Athyna Sarethiho pro češtinu(30+). Pokud je cíl mrtev a úkol byl přesto zadán, třeba v rozehrané hře před úpravou, tak se dá ukončit a tedy dostat následující úkol. Upravuje téma 'pomluva'.
(beta) [moje]general Dariusbeta2 (1.1kB soubor)
Dočasná netestovaná oprava zadávání úkolu od gen. Dariuse pro češtinu(30+). Upravuje téma 'rozkazy'. Teď by nemělo dojít k přeskočení úkolů záchranou postav Ragash gra-Shuzgub a Madusa Seran.
Jedná se o úkol na který se dá narazit severně od Caldery. Nahý barbar se chce pomstít čarodějce, která ho okradla. Pokud se hráč přidá na stranu čarodějky, tak skript v pluginu zajistí čarodějčino zapojení se do souboje. Skript i plugin není závislý na jazykové verzi hry.
Skript se stal součástí češtiny verze 34.
[zdroj]MW FPS Optimizerv1.96 (233kB soubor) ancz
Prográmek na úpravy nastavení Morrowindu. Umožňuje například zvětšit dohled, využívat Trueform/N-Patch technologii novějších grafických karet, zvětšit uživatelské rozhraní ve hře a další. Využívat ho mohou samozřejmě i uživatelé češtiny.
[zdroj]Enchanted Editorbeta v0.91c (5.94MB soubor) ancz
Funkční betaverze prográmku od farrena, se kterým se dají upravovat položky v souborech pluginů, pozic ba i master souborů. Neocenitelný, i když ne všemocný, pomocník hlavně při mazání nechtěných nebo zbytečných záznamů nebo při přejmenovávání. Jazyk použitý v pluginu je mu lhostejný, tak ho mohou využívat i tvůrci pluginů pro češtinu. A k tomu je podobný nástroj potřeba, protože editor, neznámo proč, k uložené práci připojí všechny položky alchymie.
[zdroj]an patchv1.2.1 (458kB soubor) an
Thepalův neoficiální patch pro původní (anglický) Morrowind. Opravuje opravdu spoustu chyb. Anglický patch je samozřejmě s češtinou nepoužitelný.
W3CHTML 4.01  W3CCSS e-mailBrt